Web Analytics
BallinaSHOWBIZShtatzëne më të bukur se Eni Koçi nuk keni parë

Shtatzëne më të bukur se Eni Koçi nuk keni parë

Eni Koci është këngëtarja bukuroshe, që prej vitesh është në lidhje me reperin Genc Prelvukaj.

Ajo, është martuar me reperin dhe çifti janë në pritje të fëmijës së parë.

Keni parë shtatzëna të bukura, por Eni po duket vërtet engjëllore.

Eni Koci, e njohur edhe si motra e këngëtares Greta Koci, ka një karrierë të suksesshme muzikore, ndërkaq momentalisht është në pauzë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit