Web Analytics
BallinaShtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro policëve të Kosovës, arrestohet

Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro policëve të Kosovës, arrestohet

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar dje në Kosovë.

Kjo për arsyen që i njëjti u ka ofruar zyrtarëve policor një bankënotë prej 5 eurosh, shkruan lajmi.net.

Shumë në fjalë ai ua ofroi teksa policët po kontrollonin dokumentet personale të tij dhe automjetit.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rrjetet Sociale

630,217FansaPëlqeje
28,217NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit