Shtrihet pranë tij, ja si veproi qeni me të pasmet e Jesccikes

Jesicka Waver është një nga biondet më superseksi, për këtë gjë nuk ka dyshim.

Bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram me të cilën ka mahnitur gjithë ata që e ndjekin.

Ajo shihet e shtrirë derisa merrte rreze dielli dhe ishte e veshur vetëm me të brendshme të cilat i kishte në formë vije.

Pranë saj ka qenë i shtrirë edhe qeni i saj i cili duket se ka qenë në gjumë.

Pos linjave superseksi, Jessica reklamoi edhe tatuazhet e saj.

https://www.instagram.com/p/B_NOPjJpq9p/