Web Analytics

Shuma marramendëse, sa merr Luizi për një performancë

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli eshte emri me i perfolur ne media dhe tek publiku per me shume se kater muaj sa zgjati programi Big Brother Vip Albania.

Ai e fitoi cmimin e madh prej 100 mije euro por fama e tij nuk mbaron me mbylljen e programit.

Pasi ai ka ze te mrekullueshem ai ka vendosur qe te rikthehet ne muzike dhe te vazhdoj karrieren si kengetar.

Nuk kanë munguar as ftesat në clubet e natës e madje çmimi që Luizi paguhet është i lartë.

“n’ZOOM” ka mësuar se fituesi i BBV paguhet me shifrën 10 mijë euro për një performancë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT