Shumë lot në BBV, realizohet një telefonatë

‘Vëllau i madh’ ka dhënë mundësi që njëri nga banorët te realizoi një telefonatë.

Banorët vendosën që Arjola të shfrytëzonte këtë mundësi dhe të flas me fëmijët e saj të cilët ka javë pa i parë, shkruan Indeksonline.

Nga emocionet e mëdha qan të gjithë banorët.

Përfshirë edhe udhëheqësen e emisionit Arbana Osmanin./Indeksonline/

Shiko videon: