Web Analytics

“Shumë e kam dashtë, ama nuk o kon fat”, Xhensila Myrtezaj ia dedikon këtë Bes Kallakut?

Vetëm pak ditë pasi lansoi këngën “Lamtumirë”, me një tekst tejet të komentuar, Xhensila Myrtezaj trazoi sërish rrjetin me veprimin e saj të fundit.

Këngëtarja bëri një postim në Instagram, krahas të cilit publikoi dy imazhe dhe bëri një mbishkrim duke trazuar të gjithë.

Ky mbishkrim i saj nxiti mjaft spekulime se mund të ishte dedikim për Bes Kallakun.

“Shumë e kam dashtë, ama nuk o kon fat!!!”, shkroi këngëtarja, por nuk ndau detaje të tjera.

Mbishkrimi i saj krahas dy imazheve të publikuara në Instagram, nxiti spekulimet se mund t’ia ketë dedikuar ish-partnerit të saj.

Përveç të tjerash, edhe vetë kënga “Lamtumirë” e lansuar ditë më parë ishte tejet e komentuar për përmbajtjen e tekstit.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Nga rubrika