Web Analytics
BallinaUncategorizedShumë i sëmurë, këto janë këpucët që përdor Erdogan për të qendruar...

Shumë i sëmurë, këto janë këpucët që përdor Erdogan për të qendruar në këmbë

Mediat e huaja kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me gjëndjen shëndetësore të Prsidentit turk Erdogan pas problemeve të shfaqura gjatë kohëve të fundit me mbajtjen e ekuilibrit dhe ecjen.

Një ditë më parë, ai u filmua teksa ecte me shumë vështirësi në pallatin presidencial, ndërsa me zor qendronte edhe në këmbë.

Në sytë e ekspertëve të fushës ranë këpucët speciale që ai përdorte.

Bëhet fjalë për këpucë të cilat balancojnë ekuilibrin e atij që i vesh në rastet kur ka vështirësi në ruajtjen e tij.

Këpucët në fjalë mbahen kryesisht nga të moshuar ose persona që kanë probleme me qendrimin në këmbë.

Disa javë më parë, “Foreign Policy” shkruante se Erdogan e ka thuajse të pamundur që të vijojë të drejtojë Turqinë deri në zgjedhjet e vitit 2023 për shkak të problemeve shëndetësore.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit