Shumë nostalgji për babin, trashigimtarja e Top Channel-it, ndau foton më të veçantë me Dritan Hoxhën

Sot trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është bërë nostalgjike për babain e saj të tjerë, Tanin e ‘Topit’.

Ai është ndarë tragjikisht nga jeta në maj të vitit 2008 dhe ka lënë një boshllëk të madh në familjen e tij.

Në rrjete sociale nuk mungojnë herë pas here dedikimet e fëmijëve të tij, të cilët tregojnë se e kanë në zemrën e mendjen e tyre çdo ditë.

Sot, Sara ka ndarë në llogarinë e saj një foto shumë të vjetër e të veçantë me të atin, teksa e ka shoqëruar postimin vetëm me një zemër.