Shumë pak e grimuar, Bora i befason të gjithë me imazhin e fundit

Bora Zemani, është njëra nga emrat më të përfolur të mediave rozë.

Lidhje e saj e dashurisë me Donald Veshajn ka bërë bujë të madhe duke thyer çdo shikueshmëri.

Tani, po përflitet se dyshja në fjalë janë bashkuar, por ende një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Bora, në anën tjetër po vazhdon aktivitetet e saj me punë dhe angazhime.

Së fundmi atë e kemi parë në foto shumë të thjeshtë.

Edhe grimi i lehtë i shkon shumë asaj./ORAinfo/