”Shumë qetë, flokët drejtë”, Sara me foto mahnitëse

Sara Hoxha pëlqen që të sjell foto ku duket e thjeshtë.

Kështu veproi edhe me foton e fundit që publikoi në Instagram.

Në foton ku shihet veshur në komplete me vija shkroi ”Shumë qetë, flokët drejtë”.

Dhe pëlqimet e shumta nga ndjekësit ishin të menjëhershme./InfoKosova/

Shiko foton: