Web Analytics
BallinaUncategorizedShumica e njerëzve nuk mund ta zbulojnë rrezikun e fshehur në këtë...

Shumica e njerëzve nuk mund ta zbulojnë rrezikun e fshehur në këtë foto

Së fundmi një grua me emrin Helen P. ka postuar një foto në Twitter, foto e shkrepur prej saj në Amerikën e Veriut.

Në pamje të parë kjo foto nuk ka asgjë të veçantë, është një hapësirë toke e mbuluar me gjethe të rëna.

Megjithatë zonja thotë se diçka tepër e rrezikshme fshihet në mesin e gjetheve.

Arrini ta shikoni?

Pavarësisht që do jeni duke kundruar sytë me gjithë vëmendje është thuajse e pamundur ta zbuloni se aty fshihet një gjarpër helmues, i cili ka të njëjtat ngjyra si gjethet.

Pra është praktikisht e pamundur për ta zbuluar me sy të lirë.

Por tani besoj e vutë re, apo jo?

Kjo është një bollë e quajtur “kokë bakri” dhe helmi i saj është tejet i rëndë, megjithatë nëse nuk i trembni ato nuk kafshojnë.

Por në këtë rast kur ju nuk e shquani dot me sy dhe do e kishit shkelur, sigurisht që do kishit provuar edhe helmin e saj.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit