Shyhrete Behluli me urim special për Ëngjëllushën me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja sot feston 28 vjetorin e lindjes.

Ëngjëllusha Salihu përveç urimeve të shumta nuk mungoi edhe ai nga nëna e saj, Shyhretja.

Duke publikuar një imazh pranë të bijës, këngëtarja e zhanrit popullor e ka uruan për ditëlindjen e saj.

“Urime ditëlindjen Engjëllusha ime, paç gjithmonë lumturi”, ka shkruar Shyhrete Behluli në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, këngëtarja në postimin që bëri duke treguar se feston ditëlindjen arriti të marrë komente të shumta dhe pëlqime nga miqtë dhe fansat e saj./Lajmi