Shyhrete Behluli pozon si manikene

Është 59 vjeçare por falë kujdesit ndaj lëkurës, por edhe stilit të veshjes ajo duket si 20-të.

Flasim për Shyhrete Behlulin- këngëtaren e dashur të publikur, njëherit edhe këngëtaren e shumë hiteve të bukura, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja është nënë e pese fëmijëve, por edhe gjyshe e dy nipave dhe tri mbesave.

Por ajo vazhdon të jetë në top formë pavarësisht statusit të saj si nënë, vjehërr e gjyshe.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar pos të ishte manikene.

Eh, po ‘robi plaket kur do vetë’ apo?/Kosovarja/