Web Analytics
BallinaSHOWBIZShyhrete Behluli thotë “S’po dim me u plakë”

Shyhrete Behluli thotë “S’po dim me u plakë”

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Kengetarja kohë të gjatë është pjesë e skenës muzikore.

Ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ne projektin e fundit ajo iu drejtohet të gjitha grave me këngën e re, “S’po dim me u plakë”.

Kengetarja ka publikuar këngën e re shumë festive.

Në këtë këngë të re ajo iu drejtohet të gjitha grave me admirim se si vitet po kalojnë dhe gjithnjë janë të bukura.

Këngën e re “Jem bo gjyshe, jem bo vjehrra” mund ta ndiqni të plotë më lartë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit