Këngëtarja Shyhrete Behluli është mësuar që të jetë në qendër të vëmendjes, çdo gjë që ajo poston bëhet lajm dhe ndjeket nga të tjerët.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet me bashkëshortin dhe vajzën me dhëndër.

Shikoni sa bukur duken ata.