Shyhretja dhe Engji tani çdo herë nën shoqërinë e këtij mashkulli

Nënë e bijë që të dyja po ia thonë shumë mirë këngës.

Flasim për të madhen Shyhrete Behlulin dhe vajzën e saj Engjin, e cila edhe pse iu bashkangjit vonë nënës së saj, për një kohë të shkurtë arriti suksese të menjëhershme.

Bashkëpunimet e tyre pëlqehen mjaft shumë nga një masë e gjerë, pasi që edhe temat që i trajtojnë në këngët e tyre janë pikërisht ato si i do dhe kërkon shija e publikut.

Por, kohët e fundit krahë nënës e motrës shpesh po shihet edhe i vogli i familjes Behluli, Lumi.

Engji Shyhetja

Gepostet von VIPa Klips am Sonntag, 16. Februar 2020

Lum Salihu

Gepostet von VIPa Klips am Sonntag, 16. Februar 2020

Këto dy femra të bukura të familjes Behluli, tani e tutje do jenë çdo herë nën shoqërinë e sugarit të shtëpisë./Kosovarja/.