-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ Shyhretja kënaqet me këtë pamje të Leartës

Shyhretja kënaqet me këtë pamje të Leartës

Këngëtarja e muzikës popullorë shfaq lumturinë e saj në të gjitha aspektet.

Ajo është e njohur si në aspektin profesional ashtu edhe në atë familjar.

Sidomos Learta, reja e këngëtares është emri më i përfolur në mediat rozë duke u shkruar gjithmonë për të mirë.

Me veprimet e saj të një pasnjëshme Learta ka arritur këtu ku është.

E veshur në dimi e dallam Learta ia kënaqë sytë vjehrrës së saj, e këtë foto Shyhretja nuk heziton pa e publikuar.

Shikojeni sa bukur duket./Kosovarja/

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics