Shyhretja mblidhet me vajza, mbesa e me rejen, secila më e bukur se tjetra

Shyhrete Behluli dje kishte ditëlindjen dhe e festoi me një festë të madhe familjare, shkruan “InfoKosova”.

Pas shumë urimeve që mori nga familjarë e miq dhe fansa, Shyhretja u ndje shumë mirë.

Por, për t’ia bërë akoma edhe më të mirë ditën e lindjes asaj i erdhën mbesat dhe vajzat e reja u mblodhën që të gjitha bashkë dhe ia zbukuruan ditëlindjen.

Me këtë rast Shyhretja bashkë me të gjitha kishte pozuar, ku dukeshin secila më e bukur se tjetra.

Këtë pamje mund ta shihni edhe ju tani./InfoKosova/