Shyhretja me buzëqeshje të ëmbël praën nipit dhe mbesës

Shyhrete Behluli gjithmonë pozon në forma tërheqëse për ndjekësit që ka.

Ajo duke qenë e dalluar në shumë aspekte, shumë herë qëndron në krye të medieve rozë.

Në një foto të fundit, ajo shihet bashkë me nipin dhe mbesën po ashtu edhe Engjin, duke buzëqeshur në mënyrë maksimale.

Shumë herë, këngëtarja e njohur e dëshmon që është gjyshja më e lumtur./Kosovarja/

Shiko foton: