Si arriti Marigona të veshë këtë fustan në shtatzëni

Marigona Krasniqi në ditën e martesës së saj zbuloi gjininë e foshnjës, dhe së shpejti ajo do të bëhet nënë.

Ajo tash e disa muaj është në pritje të fëmijës, por nuk vërehet fare se është shtatzënë.

Së fundmi, ajo ka realizuar një fotosesion dhe fustani që kishte veshur ishte mjaftë i ngushtë.

Kjo do të thotë se ajo nuk është shëndoshur aspak, dhe pa problem mund të bejë punën e saj si modele./Kosovarja/