Si asnjeherë më parë! Kaq bukur duket Edona Llaloshi në këtë fustan elegant

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Edona është mjaft aktive në rrjetet sociale ku her pas here ndanë momente nga përditshmëria me ndjeksit.

Pak minuta më parë këngëtarja ka ndarë disa fotografi nga një aheng dhe mund të themi me plotë bindje se asnjëher nuk është dukur më bukur./InfoKosova/