Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Si beqare, Tuna shfaqet super provokuese në këtë vallëzim joshës!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Përveç për këngë, Tuna ka qenë pjesë e mediave roze edhe për jetën e saj private.

Ajo ishte e martuar me Patris Berishën, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

E pas ndarjes nga burri, Tuna po vazhdon të jetojë jetën në maksimum.

Në paraqitjen e fundit në rrjetet sociale, ajo është shfaqur super provokuese.

E rregulluar bukur dhe e veshur ngusht, me vallëzimin e saj provokues Tuna shfaqet super hot perkrah Cozman.

Kujtojmë që kohëve të fundit Tuna ka publikuar një këngë me ish të dashurin e saj Cozman.

Madje ata në çdo koncert po shfaqen se bashku.

A është bashkuar sërish Tuna me Cozman, këtë do ta kuptojmë shumë shpejt. /ORAinfo/

Shiko videon:

@favezlyrics

💓 – #tuna #cozman

♬ original sound – 𝙵𝚊𝚟𝚎𝚣𝚕𝚢𝚛𝚒𝚌𝚜🎶

 

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu