Web Analytics
BallinaSHOWBIZSi do dukeshin këngëtaret shqiptare si djem? Ja u tregon Olti Curri!

Si do dukeshin këngëtaret shqiptare si djem? Ja u tregon Olti Curri!

Ndonse me aplikacione të ndryshme të gjithë kemi qenë kuriozë sesi do të dukeshim si gjinia e kundërt.

Por duket se fiksimi i fundit i blogerit Olti Curri është filtri me mustaqe, të cilin ka filluar e vendos shpesh në videot e tij në story.

Por sot duket se i ka lindur një tjetër ide, Olti ka marrë disa foto të këngëtarece shqiptare dhe u ka vendosur mustaqe duke treguar sesi do të dukeshin si djem.

Le të themi që u shkojnë, madje disa prej tyre ndryshojnë shumë.Le tu hedhim një sy./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit