Si dukej Liberta Spahiu 19 vite më parë, kur peshonte vetëm 52 kg?

Moderatorja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, është kthyer mbrapa në kohë dhe ka publikuar një foto të vjetër të sajën.

Liberta hapi arkivën e 19 viteve më parë për të ndarë një foto të vetën, me disa të dhëna që nuk e dimë nëse i ruan edhe sot e kësaj dite.

Moderatorja duket mjaft e ëmbël në foton e 19 viteve më parë dhe po, duket njësoj si sot.

Ajo tregon se është e gjatë 1,72 cm por nuk e dimë se çfarë peshe ka sot, që ta krahasonim me kohën kur peshonte 52 kg.

Përmasat e dikurshme 89-64-90 e bënin Libertën të dukej femra ideale.