Web Analytics
BallinaUncategorizedSi e festoi 14 shkurtin Linda Morina? Shikojeni tani befasinë që ajo...

Si e festoi 14 shkurtin Linda Morina? Shikojeni tani befasinë që ajo na e dha

Është ndër personazhet më interesante në vendin tonë, shkruan “InfoKosova”.

Linda Morina që dikur nuk linte personazhi publik pa i kushtuar këngë, tanimë është “qetësuar” nga kjo ndjenjë për të bërë këngë të reja të stilit të saj.

Dje ishte 14 shkurti, ditë që i kushtohet Shën Valentinit, priftit i cili thuhet se “sakrifikoi” për dashurinë e dy personave duke i kurorëzuar ata tinëz shtetit.

E në këtë ditë që cilësohet si dita e dashurisë, Linda ka zgjedhur këtë fotografi në natyrë e veshur bukur dhe e rregulluar, të cilën e shoqëron me këto fjalë:

“gezuar 14 shkurtin diten e dashurumve gezime xhithmon te bashkuar une edhe ket vit singell po ma mire vetmuar se tradhtuar si shum tjera”.

Me këtë rast Linda na bën me dije se ajo akoma është “single” dhe në pritje të princit të saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit