8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Si i mban linjat Majlinda derisa ha këtë ushqim

Si i mban linjat Majlinda derisa ha këtë ushqim

Majlinda po bëhet çdo ditë e më shumë dhe më e bukur, e sidmos linjat e saja janë të përsosura, shkruan “InfoKosova”.

Ndodh te shumë njerëz që e kanë problem me ushqimin, e tek disa të tjerë kjo nuk paraqet problem aspak.

Është edhe Majlinda ndër ata përsona që nuk është shumë klasifikuese në ushqim, ajo në këtë foto ka para vetes një pjatë me pasta.

Shtohet pyetja si i mban linjat kaq të bukura derisa e dim pastat të shëndoshin. /InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics