Web Analytics
BallinaUncategorizedSi ia mori zemrën Veton Surroi Blerta Sylës?!

Si ia mori zemrën Veton Surroi Blerta Sylës?!

Blerta Syla ish miss Kosova dhe aktore shumë e njohur e viteve të 90-ta, tanimë është martuar prej disa vitesh me publicistin Veton Surroi, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse kanë një diferencë shumë të madhe në moshë, për ta jetuar dashurinë e tyre, vitet janë vetëm numra në letër.

Blerta një vajzë e re dhe e bukur e shumë e talentuar, ishte takuar njëherë me politikanin dhe publicistin Veton Surroi, më pas që të dy ishin dashuruar dhe sot ata jetojnë bashkë e kanë krijuar edhe familje.

Çifti që nga lidhja dhe martesa e tyre, nuk kanë preferuar që të flasin kurrë për lidhjen e tyre, madje ata as nuk e kanë bërë kurrë publike se si u takuan, e si u dashuruan.

Por, krejt kjo gjë duket se ka ndodhur rastësisht, ku më pas nga ai rast të dy janë lidhur fortë me njëri-tjetrin.

Të thuash se Vetoni ia mori zemrën Blertës me pamjen e tij, ndoshta dhe kështu ndodhi!/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit