Web Analytics
BallinaSHOWBIZSi manikene, kështu e reklamon barkun jashtë Violeta

Si manikene, kështu e reklamon barkun jashtë Violeta

Viloletë Kukaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe mundohet që me atë aktivitete të i mbajë afër publikun e saj besnik.

Me kalimin e viteve, ajo ka pësuar ndryshime rrënjësore në pamje, duke treguar kështu se kujdeset shumë për vetën e saj.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Turqisë për të kaluar disa ditë pushimi, Violeta, ka postuar disa foto, ku shihet e veshur me shumë stil, barku i saj jashtë ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit