Web Analytics

‘Si me i pas lindë një nënë’, Rita dhe Shkurta shfaqen si dy binjake në krahët e njëra – tjetrës

Botuar nga: InfoKosova

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që ka filluar sezona, ajo se fundmi është shfaqur në shoqëri të këngëtares se njohur, Shkurte Gashit.

Ato kanë publikuar një foto ku shfaqen në disponim të mirë pranë njëra – tjetrës, e në këtë imazh ato po duken si me i pas lindë një nënë.

Shiko Foton:

Të FUNDIT