Web Analytics
BallinaUncategorizedSi mund të përmbytet TOKA nga ndikimi i Hënës !

Si mund të përmbytet TOKA nga ndikimi i Hënës !

Ka qenë një vit i tmerrshëm për miliona njerëz në planet, raporton InfoKosova.

Nëna natyrë na ka goditur majtas dhe djathtas me përmbytje dhe zjarre.

Por tani hëna mund të ketë një surprizë të madhe së shpejti për ne.

Hëna bën shumë më tepër sesa thjesht të duket bukur në qiellin e mbrëmjes.

Sateliti i Tokës është përgjegjës për kontrollin e shumë gjërave në planetin tonë.

Por tani NASA thot se bota mund të futet në telashe serioze dhe hëna mund të shkaktoj shkatërrimin botërorë, raporton InfoKosova.

Si do të ndodhë ?

Kur do të ndodhë ?

Dhe çfar fatkeqësishë kemi parë deri më tani ? /InfoKosova/

Ju ftojmë ta ndiqni videon më poshtë:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit