Web Analytics
BallinaUncategorizedSi ndihet në krah të futbollistëve, si duhet të jetë burri i...

Si ndihet në krah të futbollistëve, si duhet të jetë burri i saj, flet Lei Kraja

Lei Kraja është një ndër moderatoret sportive më seksi.

E ardhur nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të vazhduar karrierën këtu moderatorja shpesh herë ka qënë në qëndër të vëmëndjes.

Dhe për të mësuar më shumë rreth jetës së saj, ajo ka dhë një intervistë për Panoramaplus.

Dhe ndër pyetjet më pikante për moderatoren ishin:

‘Të punosh afër futbollistëve duke pritur të marrësh përgjigjet e duhura prej tyre, të bën të ndihesh e përkëdhelura e fatit, apo të kuptosh se nuk është e thjeshtë të jesh pranë tyre?’

‘Jo, nuk ndiej asnjë nga këto.

Të jem në praninë e tyre është thjesht pjesë e punës.

Dhe nuk kam asnjëlloj ndjesie, përpos adrenalinës dhe emocioneve që kam gjatë transmetimit, për faktin që dua të jap më të mirën time për këtë platformë kaq prestigjioze’ është përgjijgur Lei.

‘Një mashkull që të të bëjë ty për vete, si duhet të jetë? ishte pyetja tjetër drejtuar moderatores.

‘Duhet të jetë burrë, ta mbajë fjalën, ta tregojë përkushtimin, të jetë njeri i mirë dhe të më japë siguri (se në fund të ditës, femra ka nevojë për siguri mbi të gjitha).

Por ta kem edhe si shok’ është shprehur ajo.

‘Lei Kraja, kush është sot dhe kush do jetë nesër? ‘

‘Lei Kraja është një femër e fortë, që nuk i bën keq njeriu, por mos më provoko! (qesh). 

Jam e sinqertë, që dua gjithmonë ta ndaj dhe suksesin me të tjerët.

Dhe kështu do të jem edhe nesër, por akoma dhe më e fortë, krenare.

Nuk do të kem asnjë pendesë në jetë, pasi kam bërë gjithmonë çfarë më ka kërkuar shpirti’.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit