Si në fillim, Shqipja poston foto ku duket mjaft e ‘egër’

Shqipe Hysenaj ish konkurrentja e Përputhen njihej për karakterin e saj unik.

Ajo ishte gjithmonë me nervozë dhe e drejtpërdrejte ku reagonte për shumë gjëra që si pëlqenin, shkruan InfoKosova.

Kur doli nga emisioni ajo erdhi me disa foto ku duket vetëm e buzëqeshur.

Por jo në foton e fundit, ajo duket kaq e ”egër”./InfoKosova/