Web Analytics
BallinaUncategorizedSi nisi dashuria mes Hande dhe Kerem, tregon aktori

Si nisi dashuria mes Hande dhe Kerem, tregon aktori

Aktorët Hande Erçel dhe Kerem Bursin prej disa kohësh kanë qenë në vëmendje të mediave turke pas komenteve se mes tyre ka nisur një histori dashurie dhe më në fund ata e pranuan.

Ata publikuan foto romantike nga pushimet e tyre në Maldive, shoqëruar me dedikime romantike.

Së fundmi, Kerem ka folur për herë të parë para kamerave për këtë histori që ka gëzuar  fansat.

Ai ka treguar se në fillim e kanë nisur gjithçka si dy shokë të mirë, por me kohën, gjërat kanë marr një drejtim tjetër.

“Nuk e kemi fshehur kurrë.

Që në fillim ishim shokë të mirë, e kuptonim shumë mirë njëri-tjetrin.

Më pas gjërat ndryshuan dhe tani gjithçka po shkon mire”, është shprehur aktori, shkruan ‘Haberler’.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit