Teuta Krasniqi dhe Blerim Muharremi Blero, ishin dikur të martuar, shkruan “InfoKosova”.

Aktorja dhe këngëtari i dhanë fund martesës së tyre duke qenë se në mes e kishin edhe një vajzë.

Që të dy prindërit u kujdesën për të voglën e tyre shumë mirë, ani pse të ndarë ata i dhurojnë dashuri e ngrohtësi Tarës.

Por, sonte Blerimi po martohet me të dashurën e tij Afrona Dika, me të cilën është në një lidhje dashurie që disa vite.

E në anën tjetër është Teuta e cila më shpejt se Blero u martua me të dashurin e saj Adonis Morina.

Tani që Blero dhe Afrona e bukur u martuan bashkë, si po ndihet Teuta që nuk e ftuan në dasmë?/InfoKosova/