Si rall herë, Engji shfaqet në krahët e një mashkulli

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto me autorin e këngëve, Fatmir Muja.

Duket se këngëtarja tani është duke u përgatitur edhe për një baladë.

Se çfarë do të na sjell këngëtarja mbetet të shihet, ndërsa në foto këngëtarja duket në disponim të mirë në krahët e Fatmirit. /ora