Web Analytics

Si rallë herë, deputetja e Kuvendit shfaqet me bikini nga ballkoni, ja “qiti” flaken kolgeve

Deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Si rallë herë, shfaq linjat trupore në top formë.

Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

Megjithëse secili postim i saj merr komente pafund nga ndjekësit dhe miqtë e afërm./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika