Web Analytics
BallinaSHOWBIZSi reagon Dafina Zeqiri kur i thonë se i dashuri po e...

Si reagon Dafina Zeqiri kur i thonë se i dashuri po e tradhëton?

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë në maje të top listave me thuajse secilën këngë që sjell në treg.

Po kështu ajo komentohet shumë për bukurinë dhe format trupore, e në veçanti për lidhjen e saj të dashurisë të kahershme me DJ Geek.

Dafina shpesh herë publikon foto dhe video interesante me të dashurin.

Po kështu ndodhi edhe me këtë video në Tik Tok, e cila do t’ju bëjë të qeshni kur do ta shihni reagimin e saj, se i dashuri po e tradhëton./kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit