3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Si reja e Shyhretes vështirë se shihni, ja çfarë bëri sonte

Si reja e Shyhretes vështirë se shihni, ja çfarë bëri sonte

Learta Jakupi reja e madhe e Shyhrete Behlulit sonte është duke marrë pjesë në një aheng familjar, ku dhe ka vendos që të vishet e të rregullohet si kurrë më parë, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ishte veshur me një fustan të hintë dhe dukej shumë “rrezatuese”.

Për grimin e Leartës si zakonisht është kujdesur kunata e saj Njomza, ku bukuroshen sy kaltër e kishte lyer aq mirë.

E më pas kjo e fundit për fansat e saj në Instagram, kishte ndarë këto pamje që do t’i shihni tani, ku në vieo shihet Learta duke e reklamuar përveç fustanit edhe trupin e saj “bombastik”./InfoKosova/

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics