Si rrallë herë, Cristiano Ronaldo publikon fotografi nga shtrati me Georginën

Futbollisti ka zgjedhur të postoj një imazh familjar.

Në Instagram e ka ndarë foton me fëmijët dhe partneren e tij.

Postimit i ka bashkangjitur dy emotikona duke u ndjerë falënderues për familjen dhe këtë moment.

Ndryshe, Cristiano bashkë me Georginën kanë një jetë të lumtur me fëmijët e tyre./Kosovarja