Si rrallë herë Jonida Maliqi del me djalin dhe qenka rritur për mashallah

Jeta private e këngëtares Jonida Maliqi, shpesh herë është cak i mediave roze.

Edhe sot nuk kalon pa u komentuar për jetën e saj private të cilën shpesh herë di ta mbulojë mjaftë mirë, shkruan InfoKosova.

Të gjithë e dimë se Jonida është nënë beqare, ku si rrallë herë publikon fotografi me djalin e saj të vetëm të quajtur Dan.

Së fundi Jonida ka filluar pushimet së bashku më djalin dhe nënë e saj.

Në një video të realizuar në aeroport shihet Jonida së bashku me Danin dhe shihet se qenka rritur mjaftë.

Kujtojmë se këngëtarja para pak muaj u nda nga i dashuri i saj, aktori Romeo Veshaj./InfoKosova/