Si rrallë herë Miriami ekspozon trupin veshur shkurt

Miriam Cani ka postuar një fotografi të re.

Veshur me cizme të gjata e fustan të shkurtër ajo duket mahnitëse, shkruan InfoKosova.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve ajo kujdeset mjaft shumë për trupin.

Dhe kjo reflekton në secilën pozë që ajo sjell./InfoKosova/