Si rrallëherë, Fifi thur vargje për Flori Mumajesin

Këngëtarja i ka bërë një dedikim të veçantë.

Përmes rrjetit social në Instagram, ajo ka publikuar një imazh bashkë me Flori Mumajesin derisa edhe e ka falënderuar.

Ndër të tjera, Fifi ka shkruar se Flori ka qenë një nga personat i cili e ka ndihmuar tejet shumë në karrierën e saj profesionale.

“Duhej ta beja kohe me pare , e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material , eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale”, janë disa nga fjalët e këngëtares për artistin shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)