Si rrallëherë, Jonida ndan imazhe të bukura bashkë me djalin

Jonida Maliqi i ka publikuar disa imazhe nga shtëpia e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, ka vendosur që të qëndoj në shtëpi, në mënyrë të parandalimit të përhapjes së koronavirusit.

Virusi Covid-19, ka prekur një numër të madh të njerëzve në vende të ndryshme të botës, edhe në Shqipëri e Kosovë.

Andaj si kushdo tjetër edhe Jonida ka vendosur që të rri në shtëpi mirëpo duke mos munguar në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa imazhe dhe ka treguar pak nga shtëpia e saj e cila qenka shumë moderne.