Si të mos ketë trup bombastik Arta kur nisë ditën kështu

Bukuroshja  dhe aktorja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft e përfolur.

Por pavarësisht kësaj ajo po e jeton normalisht jetën pa asnjë therrë në këmbë.

Arta Nitaj nuk po ndalet së formësuari linjat e saj, edhe pse duket çdo herë në top formë.

Si të mos keto linja Arta kur me mëngjes nis ditën në palestër?

Ja shikojeni./Kosovarja/

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/655941168444321/?t=0