10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Si u bë Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë

Si u bë Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë

Jeff Bezos, pronar i Amazonës, është zyrtarisht njeriu më i pasur në botë me një vlerë neto prej $ 159.2 miliard dollarë, shkruan InfoKosova.

Harrojeni Bill Gates dhe harroni Mark Zuckerberg, ka një mbret të ri në botë dhe emri i tij është Jeffrey Preston Bezos.

Si e bëri ai është me të vërtetë e pabesueshme./InfoKosova/

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics