Sinan Vllasaliut gruaja i është bërë si 20 vjeçare

Një herë e një kohë shumë njerëz kishin kurreshtje mjaftë të madhe për ta njohur gruan e këngëtatit Sinan Vllasaliu.

Dhe, tani të gjithë ata që e ndjekin këngëtarin në rrjete sociale, ja njohin edhe gruan, pasi pozon shpesh përkrah saj.

Teuta e Sinanit po duket mjaftë bukur dhe shumë më e freskët, ani se prej disa vitesh është bërë edhe gjyshe.

Këngëtari Sinan Vllasaliu së fundi ka prezantuar projektin e tij të ri muzikor, dedikuar Prishtinës./Kosovarja/