Sindi e Përputhen delë përtej vetes

Sindi Loci është një nga konkurrentet më të pëlqyer të “Përputhen”.

Ajo nuk e lëshoi veten për asnjë moment, i qëndroi besnik karakterit të fuqishëm të saj.

Ani pse doli nga programi e papërputhur disa shkëndija janë ndezur mes saj dhe konkurrentit Blerimit, të cilët kohët e fundit janë parë goxha shpesh bashkë.

E sot Sindi ka qenë e ftuar për një intervistë tek ABC news, ku solli një foto se si është rregulluar.

A ju duket se ka filluar të dalë pak përtej vetes e dikurshmja Sindi?/Kosovarja/