Sindi kërkon falje publike pas ngjarjes me Julin, dhe ka një porosi 

Sindi ka kërkuar falje publike pas ngjarjes së krijuar nga debati me Julin.

Përmes një statusi të gjatë në llogarinë e saj në Instagram, Sindi ka kërkuar falje publike ndaj Julit, produksionit dhe gjithë publikut, dhe thote se veprimi i saj ishte i ngutshëm.

”Po prisja momentin qe do kthehem ne studio per te pranuar faljen e Julit dhe per ti kerkuar falje atij dhe produksionit per menyren e reagimit tim.

Normal qe pasi kam pare ritransmetimin e kam vene re qe ai nuk e ka pasur me qellim te keq.

Eh, un jam njeri qe nuk i menaxhoj dot emocionet dhe normal reagova ashtu si jam dhe sic kam vepruar gjithmone.

Me vjen keq qe nje Shqiptari e tere te me thone mua pa ditur asgje ne lidhje me mua duke ditur qe ne fund te dites ishte thjesht nje reagim i momentit ne nje reality show…” shkruan ndër të tjera ajo./Blic/