Web Analytics
BallinaUncategorizedSingle apo në lidhje? Ky është statusi i Fisnik Sylës

Single apo në lidhje? Ky është statusi i Fisnik Sylës

Ka disa ditë që në media është duke përfolur për një lidhje dashurie të biznesmenit Fisnik Syla.

E gjithë kjo erdhi pas një postimi që e publikoi në ‘Instastory’ ku shihej në shoqërinë e një femre.

Për Indeksonline, Fisniku vendosi të shuaj kureshtjen duke treguar që është single dhe po e shijon jetën ashtu siç është më së miri.

“Jo nuk janë të vërteta shkrimet që kanë qarkulluar ditëve të fundit, unë jam single dhe po e shijojë jetën në maksimum”, tha ai./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit