Sipas Armina Mevlanit kjo është mosha ideale për t’u bërë me fëmijë

Blogerja shqiptare, Armina Mevlani njihet për bukurinë e saj, ajo dhe bashkëshorti, Shkëlzen Berisha janë njëri nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Dyshja janë mjaftë të afërt me ndjekësit në rrjetet sociale, ku përmes pyetësorëve iu mundësojnë t’i pyesin çfarë të duan.

Së fundmi, Armina u pyet nga ndjekësit se cila është mosha ideale për t’u bërë me fëmijë.

“Nuk ka një moshë! Ajo ndihet përbrenda, kur ju të jeni gati dhe kur të ndiheni të plotësuar nga ana shpirtërore”, u përgjigj ajo./Indeksonline/